fbpx

Завдяки винахідливому американцеві Річарду Холлінгсхеду, ще з 30-х років минулого століття ми можемо дивитися кінострічки, не виходячи зі свого автомобіля. Автокінотеатр – це цікава альтернатива класичному кінотеатру, а також незвичайний варіант проведення літнього часу.

До того ж – це безпечна альтернатива для тих, хто дотримується карантинних обмежень та хоче мінімізувати контакти в громадських місцях.

Для всіх, хто скучив за незвичним кіно та попкорном, ми розповімо про переваги автокінотеатрів і відкриємо секрет, де знаходиться найпопулярніший автокінотеатр Одеси.

Чому автокінотеатр – це дійсно зручно?

  1. ви перебуваєте в особистому просторі, вам ніхто не може заважати;
  2. один квиток – це один автомобіль, а отже, на перегляд можна взяти стільки друзів, скільки може поміститися в вашу машину – це дуже доступно;
  3. ніхто не буде проти, якщо ви візьмете на сеанс дітей та домашніх тварин. Ви можете не турбуватися, що вони комусь завадять та просто насолоджуватися фільмом в оточенні близьких;
  4. можна не соромитися яскравих реакцій – плакати чи сміятися в голос;
  5. в період пандемії відвідування автокінотеатру знижує ризики заразитися, оскільки у своєму автомобілі ви уникаєте зайвих контактів з людьми;
  6. можна повністю розслабитися, зручно розташуватися, відкинути сидіння машини та зайняти найзручніше положення, нікого не обмежуючи;
  7. врешті-решт, це дуже романтично.

А якщо немає машини?

У вас, напевно, є друзі з машинами – разом веселіше. Або ж ви можете насолодитися фільмом і атмосферою кіно на зручних пуфах, розслабившись літнім вечором під зоряним небом, поблизу від моря.

Де подивитися фільм просто неба в Одесі?

Автокінотеатр Одеси Action Cinema

Action Cinema – яскравий атмосферний автокінотеатр просто неба.

В автокінотеатрі встановлено суперсучасне обладнання, лазерний проектор Barco та AirScreen екран, які створюють неймовірну чіткість зображення.

Тут показують прокатні новинки, мультфільми та сімейні фільми у вихідні та забезпечують абсолютну безпеку в період пандемії Covid-19. Вже другий сезон поспіль тут буде проводитися показ фільмів просто неба.

Кінотеатр Action Cinema Одеса – це ідеальне місце для зустрічі з друзями, другою половинкою або відпочинку з сім'єю. Тут ви зможете великою компанією подивитися трансляції спортивних подій на величезному екрані та відчути атмосферу присутності під час матчу.

Про пригощання тут теж не забули: для кіноманів пропонують бургери та закуски, авторські коктейлі, смачний попкорн і напої. Більш того, це єдиний автокінотеатр, де ви можете під час перегляду фільму насолоджуватися кальяном.

Де ми знаходимося?

Автокінотеатр Action Cinema розташований на другому рівні двоповерхової парковки, поруч з пляжем Отрада за адресою Одеса, вулиця Адмірала Азарова, 28.

Запрошуємо Вас в найкращий автокінотеатр Одеси! Давайте разом насолоджуватися літніми вечорами в приємній компанії біля моря.