fbpx

Автокінотеатр – це кінотеатр просто неба, розрахований на показ фільмів для глядачів, які перебувають в автомобілях. Як правило, являє собою паркувальний майданчик з організованими в'їздами й виїздами та встановленим екраном великих розмірів.

Головна перевага автокінотеатрів – це абсолютна свобода кожного глядача.

Історія

Перший в історії кінотеатр просто неба з'явився в кризовий час. Справа була в 1933 році – в розпал фінансової кризи, з яким раз у раз порівнюють нинішню пандемію.

Житель Нью-Джерсі Річард Холлінгсхед підійшов до організації автокінотеатру з усією серйозністю.

На ділянці сімейної землі він натягнув простирадло між деревами, встановив проектор Kodak на даху пікапа та розставив колонки. Зробив на полі розмітку, щоб усі глядачі могли бачити екран і без проблем роз'їхатися, якщо фільм виявиться нудним.

Випробування йшли місяцями, і за цей час Холлінгсхед зіткнувся з різними погодними умовами та зміг підготувати свій кінотеатр і до дощу, і до вітру.

Вклавши в проект 30 тисяч доларів Холлінгсхед відкрив автокінотеатр під назвою Park-In по всьому Нью-Джерсі.

Глядачі були в захваті, а геніальний слоган «Ми раді всієї сім'ї, якими б гучними не були ваші діти» розійшовся по газетах. Слабким місцем Park-In довгий час залишався звук. Так що автокінотеатру рідко діставалися кращі прем'єри.

Сучасність

Сьогодні технології зробили крок далеко в перед. Тепер, щоб насолодитися фільмом в автокінотеатрі не потрібно прислухатися до звуку, ставати в перші ряди, щоб було зручно виїхати та брати їжу з собою.

Action Cinema – яскравий атмосферний автокінотеатр просто неба. Суперсучасне обладнання, лазерний проектор Barco та AirScreen екран, створюють неймовірну чіткість зображення.

Прокатні новинки, покази мультфільмів і сімейних фільмів у вихідні та абсолютна безпека в період пандемії Covid-19. Вже другий сезон поспіль Action Cinema проводитиме показ фільмів просто неба.

Кінотеатр Action Одеса – це ідеальне місце для зустрічі з друзями, другою половинкою або відпочинку з сім'єю. Тут є всі зручності для незабутнього відпочинку: новинки кіно, показ трансляцій спортивних подій на великому екрані, бургери та закуски, авторські коктейлі, смачний попкорн, напої та навіть кальян.

Приходь, Action кличе! # кінобезмеж